החברה נוסדה בשנת 1949, כאשר Juan Gassó Bosch ו José María Espoy ייסדו את Gaes חברת ההפצה, עם קבלת אישור מאביו של חבר להביא מכשירי שמיעה. ביקוש גדול למכשירים אלה ורוח היוזמה של מר Gassó היו גורמי מפתח להצלחה. הצמיחה העסקית הייתה אינטנסיבית ובתוך זמן קצר היא הפכה לחברה הגדולה ביותר במגזר, ובסופו של דבר הגיעה לכמות הנוכחית של 500 מפיצים ברחבי העולם. יבוא מכשירי שמיעה הייתה הפעילות הראשונית של החברה, עם הרחבה הדרגתית של העסק שלו שכלל שורת מכשולים , למשל : השותפים נאלצו להתגבר ביבוא המוצרים לספרד. • MICROSON, יצרן מכשיר השמיעה רק בספרד בשנת 1958, ממייסדי Gaes לקחו צעד אחד קדימה בהרפתקת מכשירי השמיעה שלהם והקימו Microson, מותג הייצור של מכשירי שמיעה רק בספרד. כחלק מקבוצת Gaes, Microson נוסד על מנת לספק לכבדי שמיעה מכשירים עם גישה לחדשנות על מנת להבטיח את התמורה הטובה ביותר לכסף שלהם. משרדים של Microson בברצלונה תופסים שטח של מעל 2,000 מטר מרובע ועובדים שם 130 אנשי מקצוע. יש אנשי מיקרואלקטרוניקה, עיצוב, מכאניקה עדינה, כלים, תוכנות (מודולים הסתגלות, וכו'), הנדסת יישומים ותהליכי ייצור. • TOP איכות כל כתבות Microson לעבור בדיקות בקרת איכות קפדניות ש מבטיחות המשוצר הסופי עומד בדרישות התובעניות ביותר. כיצרנית מוצר בריאות יש לו אישור EC בהתאם ל Appendix II.3 (מערכת הבטחת איכות), ותקני ISO 9001:2000. כדי להבטיח בקרה ובטיחות רבה יותר, ניתן לעקוב אחרי כל מכשיר שמיעה לפי המספר הסידורי ומרכיביו. 
Microson
שלוש דורות, שתי יבשות, חשיבה אחת. HANSATON, העסק המשפחתי המצליח. כאשר רודולף פישר ייסד Hansaton Akustik GmbH בשנת 1957 ובשנים שלאחר מכן החל במכירתם של מכשירי השמיעה אשר יוצרו על ידי היצרן האמריקאי "Qualitone " , הוא לא ציפה להצלחה כזאת גדולה. אווה פישר התחיל בחברה של אביו בשנת 1967 במחלקת הפיתוח שלה: הוא החל עם מערכות שמיעה ודיבור לבתי ספר לילדים עם ירידת שמיעה קשה וחירשים. מכשיר שמיעת מעל האוזן (BTE)פותח לראשונה בHANSATON בשנת 1970. מאז, חידושים רבים של HANSATON משכו תשומת לב עולמית - אנשים בלמעלה מ -70 מדינות משתמשים בעזרי שמיעה של HANSATON. כעת החברה בידיו של הדור השלישי, פיתוח והרחבת חברה ממטה HANSATON בגרמניה. יחד עם אביהם, יש לאנדריאס פישר מודל מודרני וייצור מוצלח המתאפיין באיכות עליונה, שנעשה "על ידי אנשים למען אנשים" - רעיון שיושם בהתלהבות במשך יותר מ50 שנים. 
HansatonMicroson
בשנת 1976, מאוכזב בעבודה בחברת אלקטרוניקה רב לאומית גדולה, M.J Choudhry - ג'יי - החליט לעבור ולהתחיל לעבוד לבד. מההתחלות הצנועות אלה, Puretone הפך ליצרנים המובילים של בריטניה של מכשירי שמיעה איכותיים, מכשירי טיניטוס TINNITUS וערכות לוחית להרכבת מכשירי שמיעה, עם מוצרים המיוצאים ליותר מ -60 מדינות ברחבי העולם. 
Puretone
 
כל הזכויות שמורות לעמיאל באלאנס   |  רח' בן צבי 10, באר שבע  (מגדל הרכבת, בכניסה לבניין)     |     טלפון: 077-3011260  |  הצהרת נגישות