אובדן שמיעה
ייתכן שיש, או לשים לב לעובדות או המצבים הבאות בחיי היומיום שלך: • שאל מסביב ולשאול אותך לעשות את צליל הטלביזיה שקטה יותר. • אתה שואל את המשפחה או החברים שלך כדי להוסיף נפח בעבודות בטלביזיה, אם זה נכלל לפני שהגעת. • אתה מתוח, מנסה להתמקד וכאשר מדבר בטלפון, אתה חושש שאתה לא תשמע. • בשבילך קשה ולא נוח בסביבה רועשת, אתה לא להבחין לחישה. • גברי קולות יותר קל לך להבין מה נשים וילדים. • אתה מוצא את זה קשה לדבר עם זרים, אתה חושש שאתה לא מבין. • זה לא תמיד קריא לך, מדי פעם נופלים צלילים ומילים בודדים. • בעבר שעבדת או עובדים בסביבה רועשת. • האם יש לך קרובי משפחה עם שמיעה ירודה. אם אתה מוצא את התאמה יותר משני גורמים, אנו מאמינים שלא קורים לך להיות באתר שלנו, ויש לנו בשבילך מידע שימושי. ל 70% מאנשים מעל גיל 65 יש אובדן השמיעה במידה מסוימת. לפי ערכות שונות, בין 6% עד 10% מאוכלוסיית העולם בדרך זו או אחרת סובלים אובדן השמיעה. הסיבות הנפוצות ביותר של אובדן שמיעה כוללות: 1. זיהומים כרוניים וחמורים באוזן תיכונה, מחלות דלקתיות של תעלת האוזן – דלקת אוזניים 2. אנטיביוטיקה. 3. איבוד שמיעה הקשורה לגיל "חירשות סנילי" – פגיעה באספקת הדם, את ההשפלה של מנגנון תאי שיער עם ההזדקנות של האורגניזם. 4. סיכון מקצועי – שהיה משמעותי וארוך ב" הבינוני לרמות גבוהות של רעש ", כמו רכבת תחתית, נמל תעופה, ייצור תעשייתי. קלינאי תקשורת מונח המשמש רופאים בפרקטיקה המקצועית שלהם, כשזה מגיע לירידה בשמיעה אודי ולוגיה שלושה סוגים של אובדן שמיעה: אובדן שמיעה Conductive: נגרם על ידי מכשולים בדרכו של קול לאוזן הפנימית. אובדן השמיעה Sensorineural: נגרם על ידי הפרעה בהמרה של תנודות מכאניות לדחפים חשמליים. התכונה האופיינית לסוג זה של אובדן שמיעה – לא רק אובדן השמיעה, אלא גם עיוות קול רבייה. צורה מעורבת של אובדן שמיעה, שילוב שונה של שתי הצורות הקודמות. באובדן שמיעה חמור צריך לעשות את הבחירה הנכונה של מכשירי שמיעה, ולאחר מכן לקנות את מכשיר שמיעה.

אובדן שמיעה בעיסוק
אובדן שמיעה הדרגתי כתוצאה מחשיפה לתדר גבוה של לרעש תעסוקתי (בעיקר גבוה) הוא אובדן שמיעה מקצועית. הרמה הגבוהה של אובדן שמיעה מתרחשת בנפחים, מייצרות דודים, חותכים, חרטים, חרשי נחושת, משגיחי תעופה. תלונות להחמרה הדרגתית שמיעה, טיניטוס, תוך ציון נאום לחישה לא נשמע רע (עם תפיסה טובה של השיחה). ישנן שלוש דרגות החומרה של אובדן שמיעת מחלת מקצוע: במידה שאובדן שמיעה קל אופייני (לחישה נתפסה במרחק של עד 4 מ). השני לתואר ציין אובדן שמיעה מתון (לחישת תפיסה עד 2 מ). השלישי אובדן שמיעה משמעותי (לחישה נתפסה במרחק של 1 מטר או פחות. חשיפה ממושכת לרעש תעשייתי אינטנסיבי בשילוב עם עבודה קשה יכולה להיות גורם סיכון בהתפתחות של תגובות הלא ספציפיות של מערכת העצבים ולב וכלי דם, המתרחשת בצורה של הפרעות נוירוטיות. באבחון יש להתייחס לניסיון בעבודה ואינטנסיביות של חשיפה לרעש, הטבע של עמוד שדרת החרשים, נתונים מסורסים ונתוני בדיקת השמיעה בדיקות תקופתיות קודמות ורפואיות. כאובדן שמיעה בעיסוק מונע יכול להמליץ על השימוש באטמי אוזניים, אוזניות, קסדות. עם אובדן שמיעה משמעותי מומלץ להשתמש במכשיר שמיעה.

הסתגלות למכשירי שמיעה
בשימוש במכשיר שמיעה נדרשים כ-4  שבועות תקופת הסתגלות.
תחילה לובשים מכשיר שמיעה בסביבה שקטה, כמו בבית. 
ללבוש מכשיר שמיעה, אבל אם נוח לך ונוח. עם הסימן הראשון של אי נוחות וגדל כאשר לובשים כאבי ראש מכשיר שמיעה ולהסיר אותו, התייעץ במקום היפו שרכשה מכשיר. 

להתרגל למכשיר השמיעה, לדבר עם מישהו אחד על אחד. 
לא להתאמץ, ואל תדאג! זכור כי לא כל אדם עם שמיעה נורמאלית אפילו להבין כל מילה.

האזנה ברעשי הרקע יכולה להיות קשה, אבל הרעש הוא לא מכשול. אפילו אנשים עם שמיעה נורמאלית יש קושי עם רעשי רקע. 
יכולת לקבוע את מיקומו של הצליל שאתה יכול לקבל, רק כל זמן להתאמן ולהתרגל למכשיר השמיעה.

לאט לאט להגביר את הסובלנות שלך לרעשים חזקים בעת שימוש במכשיר שמיעה. 
להרחיב בהדרגה את הטווח ולהגדיל את מספר החברים שלך. 
כאשר תחליף את הסוללות, זה יכול לקחת עד 2 דקות לפני שהסוללה החדשה היא לפעול באופן מלא. 

מנגנון הצליח להראות את כל התכונות הטובות ביותר שלהם, להורות אוזן מותאמת אישית במקום הרכישה. זה יבטיח שמע טוב, להבטיח שיתאים למכונה, ומבטל את "שריקה" האפשרית של המנגנון.

אם התוצאה הרצויה לא הושגה – להגיע לאפשרות להתאמות מכשירי שמיעה במקום הרכישה.

מה לא לעשות עם מכשיר השמיעה:
1.    שטיפת מכונית, להתרחץ ומקלחת, יחד עם מכשיר שמיעה.
2.    להעביר לצדדים שלישיות.
3.    אתה לא יכול לעשות צילומים רנטגן עם מכשיר שמיעה.
4.    להרקיב מכשיר שמיעה באוזן "נוזלת.
5.    להשאיר את הציוד ליד רדיאטורים או תחת אור שמש ישיר וברחב

חופש ללא גבולות, שומע ללא סוללות: AQ2G
זמן למודעות שמיעה חדשה: טכנולוגיית סוללה חדשנית מHANSATON  היצרן המודרני. טכנולוגיה חדשנית, סאונד מעולה, הבנה אופטימלית של הדיבור ונוחות מקסימאלית – מה עוד אפשר לבקש ממערכת שמיעה מודרנית של  ? HANSATON יצרן מערכת שמיעה הגיבה משכנע עם טכנולוגיית סוללה מובילה בעולם AQG2  - הוא מערכת השמיעה הייחודית שאינו דורשת סוללות חד פעמיות. שינויי בעוצמת  סוללה, וחוסר ודאות לגבי כמה כוח שנותר הינם גחמות העבר שאינן קיימות בהווה, כי את מכשירי השמיעה  AQG2  נוח להטעין בתחנה המעוצבת שלהם בלילה, כשאתה לא צריך אותם. גלה את מגוון המוצרים של 2G  AQ מHANSATON   עם שמיעת ITE (פתרון ייחודי) או עיצוב X-Mini  מהפכני – עם תחנת הטעינה האולטימטיבית.

לעולם לא לקנות שוב סוללות: – HANSATON תומך במחויבות שלך לטכנולוגיית סוללה לסביבה מודעת יחד עם עץ שתול על כל מכשיר שמיעה AQG2 .

לחוות  AQG2  טכנולוגיה מה שהופך את החופש החדש שלך תענוג.

תקשורת אינטליגנטית עם i-COM.
מערכות שמיעה שני מכשירים שמתקשר אחד עם שני: i-COM2 מספק חוויית שמיעת סינכרוני ברמה הגבוהה ביותרAQG2   שמציע לכם צליל מאוזן ומאפשר לך להבין דיבור יוצא מן הכלל – גם בסביבה רועשת. יכולים להיות ממוקמים מקורות צליל בצורה יעילה יותר מאשר עם שמיעת מערכות הפועלות באופן עצמאי.

שמיעה במרכזו של חיים עם.Speech Beam  

בעת פיתוח מערכות שמיעה כיוונית, בעבר הניחו כי הראש מופעל תמיד בכיוונו של הדובר. האות מגיע מהחזית קיבל עדיפות, ואותות מצדדים אחרים נחשבו "משבש" ולכן הושתקו. עם קרן זיהוי דיבור (Speech (Beam   AQG2 מבטיח דיבור שיכול להיות מובן בצורה אופטימאלית מכל הכיוונים, ולכן מספק חופש חסר מעצורים כדי לתקשר.

אפילו יותר חדשנות על מנת להקל על השמיעה.
• ייעול מצב AQG2 לצמיתות ומנתח באופן אוטומטי את הסביבה שלך ואת הדרישות שלו בכל רגע, בו זמנית אופטימיזציה של ההגדרות.
 Situation Optimizer שנקבעו להבנת דיבור אופטימאלית אולי נשמעות מוזר בהתחלה. מנהל התאקלמות AQG2 מתוכנת יוביל אותך צעד אחר צעד לעבר המטרה – עם איכות צליל מעולה
• צפצוף מעצבן הוא נחלת העבר עם AQG2 נחסם, הצפצוף מזוהה באופן מיידי ונמנעת הגעתו. עם שימוש בטכנולוגיה חדשה, המבוססים על מערכת תעלת שמע פתוחה,  Open Optimizer מספק שמיעה נוחה, ללא משוב עם איכות צליל מעולה והגברה.

הסטודיו הפרטי שלך ההקלטה עם סאונד Hifi.
מערכות שמיעה AQG2  מגדילה את טווח שידור הקול ל 12,000 הרץ, שהוא 4,000 הרץ גבוה יותר ממערכות שמיעה הן בדרך כלל מסוגלת להשיג. עכשיו אתה יכול ליהנות ממגוון רחב עוד יותר של צלילים וקול מלא יותר, טבעי.

ניסיון רב בתקשורת: שליטת מרחוק 2G AQ
השלט הרחוק עם Media Bluetooth  וminiMedia HANSATON  לתת לך מימד חדש של צליל ונוחות. עם Bluetooth, ניתן להשתמש במערכות שמיעה כאוזניות לשיחות טלפון.  יתר על כן, מערכות השמיעה יכולות לפעול  אוזניות אינטילגניטיות בעת האזנה למוסיקה או צפייה בטלוויזיה.  כל מכשירי בידור האודיו המודרניים יכולים להיות מסונכרנים עם מערכות השמיעה שלך בו זמנית עם כמה מכשירים.

כיצד לבחור את מכשיר השמיעה הנכונה?
כיצד לבחור את מכשיר שמיעה, כך שהוא אסתטי הוא מהנה, לא קליט ובה בעת, שותף אמין בתיקון של שימוע? פשוט מאוד – זה חייב להיעשות על בסיס עדות רפואית, המבוססת על הנתונים של בדיקת שמיעה. טכנולוגיות מודרניות כבר לא דורשת בחירה בין "יופי" ו" פונקציונאליות ", עכשיו שתיהן משולבות בדגמים נוחים, דיסקרטיים וחזקים. מכשירים המודרניים – שמיעת דור החדש עזרים,Hansaton , Pure- Tone , Microson החברה מציעה את הטוב שבדו"ח טוב לכל סוגי מכשירי שמיעה מיצרנים מובילים. בחירת מכשירי השמיעה אינה יכולה להיות מיושמת באופן עצמאי. איך לבחור את המכשירים הנכונים ללא מומחה למכשירי שמיעה. קלינאי תקשורת ערוך בדיקה וקבוע את מידת אובדן השמיעה. זה גם חשוב מאוד מידע שיעזור לענות על השאלה כיצד לבחור מכשיר שמיעה בכל מקרה, כמו בגיל, מעמד החברתי ובריאותו של המטופל. בחירת מכשירי השמיעה בדרך הטובה שנעשה על ידי מומחה למכשירי שמיעה.

מכשיר שמיעת כיס
בדרך כלל, אלה מכשירים אנלוגיים בגדול של כ חצי מחפיסת סיגריות. בדרך כלל, מכשירי שמיעת כיס הם מאוד חזקים ומומלץ לאנשים עם חירשות קשה. הם קלים לשימוש עבור חולים עם דלקת אוזניים. מכשיר שמיעה ,מכשיר כיס כפי שהשם מרמז זה סוג של מכשיר לתיקון השמיעה, הוא בכיס שלך (בדרך כלל יחידת דיור מלבנית מונחת בכיס החזה), ואוזניה סטנדרטית קבועה לאוזן. בשל העיצוב של מיקרופון המכשיר מרוחק לגמרי מהרמקול שלו, ולכן אין צימוד משוב השפעה אקוסטית, המאפשר הגברה חזקה. לכן, אם יש צורך למלא אובדן חמור של שמיעה, אין פתרון טוב יותר מאשר מכשיר שמיעת כיס. חברה טובה היא שומעת כל מיני סוגים של מכשירי שמיעה מהחברות יש כבשה את המקום הראשון בשוק של מכשירים לתיקון השמיעה ארוכה. היום אין הרבה חברות שמייצרות מכשירים מסוג זה. אחד מהן זו PURE RONE.

מכשירי שמיעה דיגיטליים
בדרך כלל, אלה מכשירים אנלוגיים בגדול של כ חצי מחפיסת סיגריות. בדרך כלל, מכשירי שמיעת כיס הם מאוד חזקים ומומלץ לאנשים עם חירשות קשה. הם קלים לשימוש עבור חולים עם דלקת אוזניים. מכשיר שמיעה ,מכשיר כיס כפי שהשם מרמז זה סוג של מכשיר לתיקון השמיעה, הוא בכיס שלך (בדרך כלל יחידת דיור מלבנית מונחת בכיס החזה), ואוזניה סטנדרטית קבועה לאוזן. בשל העיצוב של מיקרופון המכשיר מרוחק לגמרי מהרמקול שלו, ולכן אין צימוד משוב השפעה אקוסטית, המאפשר הגברה חזקה. לכן, אם יש צורך למלא אובדן חמור של שמיעה, אין פתרון טוב יותר מאשר מכשיר שמיעת כיס. חברה טובה היא שומעת כל מיני סוגים של מכשירי שמיעה מהחברות יש כבשה את המקום הראשון בשוק של מכשירים לתיקון השמיעה ארוכה. היום אין הרבה חברות שמייצרות מכשירים מסוג זה. אחד מהן זו PURE RONE.
 
 
כל הזכויות שמורות לעמיאל באלאנס   |  רח' בן צבי 10, באר שבע  (מגדל הרכבת, בכניסה לבניין)     |     טלפון: 077-3011260  |  הצהרת נגישות